Contact

Contact, bijwonen repetitie en aanmelden

Voor alle informatie over de orkesten, voor het bijwonen van een repetitie en aanmelden voor een van de orkesten kunt u terecht bij het bestuur, via het algemene e-mailadres: info@jsrijnstreek.nl.

Bestuur JSR

Informatie en aanmelding Algemeen e-mailadres info@jsrijnstreek.nl
Erik Sistermans Voorzitter voorzitter@jsrijnstreek.nl
Bas ter Haar Romeny Secretaris secretaris@jsrijnstreek.nl
Renske Biezeveld Penningmeester penningmeester@jsrijnstreek.nl
Vacature Public relations

Website

Serge Trines pr@jsrijnstreek.nl

Dirigenten

Stijn Schmeddes Dirigent Kinder Orkest Leiden stijn@jsrijnstreek.nl
Bram Soentjens Dirigent Kinder Orkest Oegstgeest bram@jsrijnstreek.nl
Mark Tempelaars Dirigent Junioren Orkest en Symfonie Orkest mark@jsrijnstreek.nl